Groomer LuxDog

Zapraszam serdecznie do nowoczesnego i przestronnego salonu pielęgnacji i strzyżenia psów – Luxdog.

Salon powstał z pasji i miłości do zwierząt, które były i są obecne w moim życiu. Tutaj pies jest najważniejszy, dlatego dbam o to, aby każdy czworonożny pupil czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne wykonuję w taki sposób, aby zminimalizować stres zwierzaka oraz zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Każdego psa traktuję indywidualnie, konsultuję z właścicielem dobór fryzury.

Gwarantuję, iż odpowiednio dobrana fryzura zapewni psu piękny i stylowy wygląd. Mój salon świadczy usługi najwyższej jakości, posiada profesjonalne wyposażenie oraz najlepsze psie kosmetyki.

Nazywam się Agnieszka Żórawińska z wykształcenia jestem socjologiem, moja kariera zawodowa związana była z kilkoma branżami począwszy od medycznej, pracowałam również w jednej z największych agencji PR i marketingu. Zanim rozpoczęłam pracę w groomingu zawodowo zajmowałam się marketingiem w nowoczesnym centrum badawczym na Uniwersytecie Warszawskim. Po wielu latach pracy zarówno w biznesie jak i nauce postanowiłam zrealizować swoje marzenia związane z pracą z psami. Jestem dyplomowanym groomerem,  ukończyłam profesjonalne kursy między innymi w salonie Lavis pod okiem Mistrzyni Groomingu, pani Wiesławy Latoś. W trosce o wysoką jakość wykonywanych usług stale doskonalę swoją wiedzę  oraz umiejętności uczestnicząc w różnego rodzaju seminariach i szkoleniach. Praca jaką wykonuje to przede wszystkim wielka pasja w którą wkładam całe swoje serce i miłość do psów.

Jestem właścicielką maltańczyków o imieniu Miki i Lilu które towarzyszą mi na co dzień w pracy.

Zapraszam do mojego salonu, każdego psiaka traktuję jak własnego, dlatego podczas pracy staram się aby pies czuł się jak najmniej zestresowany. Wasze pupile mogą się czuć bezpiecznie, każdy wyjdzie piękny, pachnący, z dobraną fryzurą.

Serdecznie zapraszam wszystkie psiaki bez względu na rasę:)

Umów się na wizytę
lub zadzwoń: 797 240 904